o nas

Nasza Firma istnieje w branży optycznej od ponad 20 lat. Otworzyliśmy pierwszy salon optyczny w 1990 roku i od tego czasu, nieprzerwanie buduje swoją pozycję na rynku. Od początku istnienia postawiliśmy na najwyższą jakość usług i profesjonalny warsztat. Aktualnie posiadamy sieć salonów optycznych, co jest dla państwa gwarancją naszej solidności, fachowości i rzetelności.

Przez wszystkie lata działalności naszej firmy zdobyliśmy tradycję i ogromne doświadczenie w dziedzinie doboru okularów i soczewek. Jesteśmy otwarci na nowości i innowacje. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, nadal staramy się posiadać w swojej ofercie wszelkie nowości pojawiające się na rynku optycznym sygnowane przez największych dyktatorów mody. Naszą domeną są szkła progresywne, które przywracają oczom zdolność naturalnego widzenia na każdą odległość. Jesteśmy ekspertem w sprzedaży oraz doborze tych najnowocześniejszych na rynku soczewek.

Ponadto oferujemy Państwu oprawki z najnowszych kolekcji, szeroki asortyment szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych, a także okulary przeciwsłoneczne. Nasza Pracownia Optyczna ma w swojej ofercie szeroką gamę szkieł optycznych i z pewnością każdy Klient znajdzie tutaj odpowiednie dla siebie okulary, które ulepszą komfort widzenia, zarówno podczas pracy, jak i wypoczynku.